I Love That for Younbspنماشا وان

دانلود سریال کمدی I Love That for You

8.1/10 81
ژانر : سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

این کمدی جدید خنده دار با الهام از رویدادهای واقعی، به دنبال بازمانده سرطان خون دوران کودکی، جوانا گلد (ونسا بایر) است که رویای همیشگی خود را برای تبدیل شدن به یک مجری کانال خرید خانگی دنبال می کند. او با کنار گذاشتن برچسب "دختر سرطانی" خود، از والدینش دور می شود، برای اولین بار در زندگی بزرگسالی خود یک عاشقانه نوپا را آغاز می کند و با بت خود (مولی شانون)، ستاره کاریزماتیک شبکه، دوست می شود. اما زمانی که یک دروغ سفید کوچک به رئیسش (جنیفر لوئیس) به یک بهمن برفی بزرگ تبدیل می شود، جوآنا متوجه می شود که زندگی در این رویا با قیمت گزافی همراه است.

  • کیفیت 720p WEB-DL
  • وضعیت پخش درحال پخش
  • روز پخش یک‌شنبه
  • شبکه SHOWTIME
  • سال های پخش 2022
  • زبان
  • مدت زمان 70 دقیقه
  • رده سنی R

اگر عضو آمازون پرایم هستید، می‌توانید Showtime را به عنوان کانال ویدیوی پرایم نیز اضافه کنید. وقتی این کار را انجام می‌دهید، یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه دریافت می‌کنید و هزینه کانال 10.99 دلار در ماه پس از پایان دوره آزمایشی است. به علاوه، می‌توانید در برنامه Apple TV مشترک Showtime شوید و قبل از دریافت هزینه 10.99 دلار در ماه یا در کانال Roku (30 روز آزمایشی رایگان، سپس 10.99 دلار در ماه) یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه دریافت کنید.

همچنین می توانید با و بدون تبلیغات به سراغ بسته نرم افزاری Paramount Plus و Showtime بروید. قیمت این بسته از 11.99 دلار در ماه یا 119.99 دلار در سال شروع می شود، و اشتراک شامل یک هفته آزمایشی رایگان نیز می شود.

دانلود سریال کمدی I Love That for You با زیرنویس فارسی

همچنین می توانید Showtime را به عنوان یک افزونه ممتاز برای اشتراک Hulu خود دریافت کنید. می توانید از یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه برای این افزونه لذت ببرید که هزینه آن 3.99 دلار در ماه به مدت 4 ماه پس از پایان دوره آزمایشی رایگان و سپس 10.99 دلار در ماه است. برنامه های Hulu On-Demand از 6.99 دلار در ماه شروع می شود و شامل یک آزمایش رایگان 30 روزه است اطلاعات بیشتر در نماشا وان 🙂

برنامه زمانبندی انتشار اپیزودهای I Love That for You

Episode 1: GottaHaveIt (April 29)

Episode 2: Faux Florals (May 8)

Episode 3: #JoannaStrong (May 15)

Episode 4: Impeccable She Casuals (May 22)

Episode 5: Daddy’s Lil’ Cookies (May 29)

Episode 6: TBA (TBA )

Episode 7: TBA (TBA )
Episode 8: TBA (TBA

 

دلیل بروزرسانی
قسمت 8 فصل اول اضافه شد