دانلود سریال عاشقانه The Time Travelers Wifenbspنماشا وان

دانلود سریال عاشقانه The Time Traveler’s Wife

7.2/10 760
ژانر : - - - - سال انتشار : محصول : -
زیرنویس فارسی

این یک داستان عاشقانه در مورد هنری است، مردی با یک اختلال ژنتیکی که باعث می شود او به طور غیرقابل پیش بینی در زمان سفر کند، و درباره کلر، همسرش، هنرمندی که باید با غیبت های مکرر خود کنار بیاید.

  • کیفیت WEB-DL 720p
  • وضعیت پخش درحال پخش
  • روز پخش یک‌شنبه
  • شبکه HBO Max
  • سال های پخش 2022
  • زبان
  • مدت زمان 50 دقیقه
  • رده سنی R

اولین رمان اوبری نیفنگر، همسر مسافر زمان (2003) پرفروش‌ترین رمان فراری بود و در سال 2009 با یک فیلم بزرگ اقتباس شد. نیفنگر آن را در حالی نوشت که در یک رابطه عاطفی دور و پیچیده بود.

ترکیبی از عناصر رئالیسم، علمی تخیلی و عاشقانه، مضامین اصلی نیفنگر شامل ماهیت غیرقابل کنترل عشق، مخاطره آمیز بودن اراده آزاد، و ارتباطات نادرست اجتناب ناپذیر بین هر دو نفر است.

هنری دی تامبل و کلر آن آبشایر در کتابخانه ای در شیکاگو با هم ملاقات می کنند. در مقدمه، خواننده می‌آموزد که روایت کلر زمانی است در حالی که هنری زمان‌مند است.

The Time Traveler's Wife | Romance films | The Guardian

دانلود زیرنویس فارسی سریال عاشقانه The Time Traveler’s Wife

در دیدگاه‌های اول شخص متناوب، خواننده به سرعت متوجه می‌شود که قبلاً ملاقات کرده‌اند. کلر از ملاقات با او هیجان زده است، اما هری، کتابدار، معتقد است که آنها غریبه هستند. کلر، دانشجوی هنر که مجسمه‌های کاغذی می‌سازد، می‌گوید که او را از سال 1977، زمانی که شش سال داشت، می‌شناسد.

هنری قبول کرد که با او به شام ​​برود. او ادعا می کند که همه چیز را در مورد اختلال سفر در زمان او می داند، و اینکه آنها اولین بار زمانی که او چهل و سه ساله بود و او شش ساله بود ملاقات کردند. به عنوان مدرک، او دفتر خاطراتی را به او نشان می دهد که تمام تاریخ ملاقات های او را نشان می دهد. هنری که ترسیده اما جذب او شده است، از او می پرسد که آیا می توانند وانمود کنند که این اولین قرار آنهاست؟ او موافقت می کند و آن دو با خانواده های مربوطه خود صحبت می کنند. آنها از آپارتمان آشفته هنری دیدن می کنند و عشق می ورزند.

دانلود سریال عاشقانه The Time Traveler’s Wife

دانلود تریلر سریال عاشقانه The Time Traveler’s Wife

هنری اولین باری را که در زمان سفر کرده بود به یاد می آورد. او پنج سال داشت. والدینش او را به موزه تاریخ طبیعی فیلد در شیکاگو بردند. ناگهان هنری نوجوانی بود که در موزه مشغول به کار شد. هنری بیست و چهار ساله به او توضیح داد که او مسافر زمان است و نمی تواند به کسی بگوید. خود بزرگتر او مهارت هایی را که برای زنده ماندن نیاز دارد به او می دهد: طفره رفتن از پلیس، دزدی، دزدی.

قسمت دوم سریال عاشقانه The Time Traveler’s Wife درباره چیست ؟

پس از یک ملاقات دشوار “اولین”، هنری و کلر تلاش می کنند تا با یک قرار دوم دوباره تنظیم شوند، اما او هنوز در تلاش است تا این نسخه از هنری را با مردی که در تمام زندگی اش می شناسد – و دوستش داشت، اصلاح کند. برای کمک به او برای درک بهتر تفاوت بین این جوان 28 ساله و مردی که به او کمک می کند تبدیل شود، هنری کلر را به شکل دهنده ترین لحظه کودکی اش برمی گرداند.

دلیل بروزرسانی
قسمت 1 اضافه شد