دانلود سریال درام The Essex Serpentnbspنماشا وان

دانلود سریال درام The Essex Serpent

7/10 635
ژانر : سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

زنی بیوه از لندن برای بررسی گزارش‌های یک مار افسانه‌ای به اسکس نقل مکان می‌کند. او با کشیش محلی این منطقه رابطه‌ای ایجاد می‌کند، اما زمانی که فاجعه رخ می‌دهد، مردم محلی او را به جذب این موجود افسانه‌ای متهم می‌کنند.

  • کیفیت 720p WEB-DL
  • وضعیت پخش درحال پخش
  • روز پخش جمعه
  • شبکه +Apple TV
  • سال های پخش 2022
  • زبان
  • مدت زمان 50 دقیقه
  • رده سنی R

در اوت ۲۰۲۰ گزارش شد که اپل سفارش مستقیم سریال مار اسکس را به سی-سا فیلمز داده‌است

انتخاب بازیگران

هنگامی که در اوت ۲۰۲۰ مار اسکس اعلام شد، کیرا نایتلی قرار بود نقش اصلی کورا را ایفا کند و همچنین تهیه‌کنندهٔ اجرایی آن باشد، اما در اکتبر ۲۰۲۰ تصمیم گرفت به علت «دلایل خانوادگی» پروژه را ترک کند. در فوریهٔ ۲۰۲۱، کلر دینز برای بازی در نقش کورا به جای نایتلی قرارداد امضا کرد.ماه بعد تام هیدلستون به جمع بازیگران پیوست.در آوریل، فرانک دیلین، هیلی اسکوایرز، کلمانس پوئزی و جمال وستمن به گروه بازیگران اصلی اضافه شدند.

 

دانلود سریال درام The Essex Serpent

فیلم‌برداری

پیش از این قرار بود فیلم‌برداری در اواخر نوامبر ۲۰۲۰ قبل از خروج نایتلی از مجموعه آغاز شود. فیلم‌برداری مار اسکس در فوریهٔ ۲۰۲۱ در تعدادی از مکان‌های اسکس آغاز شد. از جمله الرسفورد، برایتلینگ‌سی، نورث فامبریج و مالدون، و همچنین در سراسر لندن، از جمله میدان گوردون در بلومزبری. فیلم‌برداری فصل اول در هفتهٔ ۲۷ ژوئن ۲۰۲۱ به پایان رسید.

دانلود سریال درام The Essex Serpent

داستان The Essex Serpent در اواخر قرن نوزدهم انگلستان اتفاق می‌افتد، کورا سیبورن (با بازی کلر دینز)، بیوه‌ای با اشتیاق به دیرینه‌شناسی، که پس از مرگ همسرش از خانه‌اش در لندن به همراه پسرش به دهکده‌ای ساحلی در اسکس نقل مکان می‌کند. فرانکی و همراه سوسیالیستش مارتا (با بازی هیلی اسکوایرز).

دانلود زیرنویس سریال درام The Essex Serpent

در دوران ویکتوریایی، در سال 1893، داستان کورا سیبورن را روایت می کند، زنی که از آزادی اخیر خود از شوهر بدسرپرست لذت می برد، که از لندن به دهکده ای کوچک در اسکس نقل مکان می کند و شیفته این ایده می شود که ممکن است چنین باشد. تسخیر شده توسط یک مار دریایی افسانه ای.

دانلود سریال درام The Essex Serpent- OtakuKart

فصل اول که واقعاً یک فصل نیست با مردی ناشناس که در اطراف آب سیاه قدم می‌زند باز می‌شود، او در نهایت به سیاهی مرداب‌ها می‌رود و متن نشان می‌دهد که چیزی در آنجا منتظر اوست. شب سال نو است و با نزدیک شدن سال قدیم و ورود سال جدید، همه چیز در تاریکی فرو می‌رود.

پس از آن فصل تیزر، رمان در لندن باز می شود و ما در حضور دکتر لوک گرت هستیم که تمام جزئیات قلب انسان را می آموزیم. این روایت او را به خانواده بیمارش مایکل سیبورن دنبال می کند که یک سیاستمدار است و او را فردی بسیار ظالم و سخت توصیف می کند. مایکل نسبت به همسرش، کورا که مدت کوتاهی بعد معرفی می‌شود، توهین می‌کند. آنها یک زوج ثروتمند هستند که می توانند از عهده شرکت مارتا برآیند که از پسرشان فرانسیس مراقبت می کند، زیرا او پسر عجیبی است و پدر و مادرش نمی توانند با او برخورد کنند. مارتا و کورا اغلب به‌طور باورنکردنی به هم نزدیک هستند، همانطور که مارتا از کورا محافظت می‌کند و این واقعیت که وقتی کورا به آرامش نیاز دارد با هم در رختخواب دراز می‌کشند، اغلب اینطور است که مایکل یک سادیست مرزی است و همانطور که با زخمی که کورا روی او گذاشته است او را مورد آزار قرار می‌دهد. استخوان ترقوه از جا شمعی نقره ای که مایکل روی پوستش فشار داد. مایکل اندکی پس از فصل اول بر اثر سرطان گلو می میرد و کورا برایش مشکل است که وانمود کند که از دست دادن او غمگین است. او در عوض احساس آرامش و آزادی می کند.

پس از مرگ مایکل، کورا به همراه مارتا و فرانسیس به دنبال فسیل‌ها به اسکس می‌روند و متوجه می‌شود که آنجا را دوست دارد، که باعث ناراحتی مارتا شد. همانطور که آنها در شهر قدم می زنند با گدای با پاهای قطع شده روبرو می شوند که به آنها درباره افسانه مار اسکس می گوید و اینکه مردم محلی چگونه فکر می کنند که بازگشته است زیرا شخصی در سال نو در ساحل مرده است. کورا، هم شیفته و هم شکاک، مصمم است که به ته این راز بپردازد. در حالی که آنها در یک کافه نشسته اند و درباره اخبار صحبت می کنند، دو نفر از دوستانشان چارلز آمبروز و همسرش وارد می شوند و به کورا سلام می کنند. چارلز همکار شوهرش بوده و فردی بسیار باهوش با سبکی عجیب و غریب است و او اصرار دارد که اگر کورا می‌خواهد در اسکس بماند و به دنبال مار باشد، باید ویل رانسوم و خانواده‌اش را ملاقات کند، زیرا آنها منطقه را می‌شناسند. بسیار خوب است و برای او مفید است که یک راهنمای محلی او را در اطراف باتلاق ها داشته باشد.

دانلود زیرنویس سریال درام The Essex Serpent

در همین حال، مارتا از این واقعیت که کورا در حال برنامه ریزی برای اقامت طولانی مدت در اسکس است، بسیار ناراضی است، زیرا او شهر لندن را ترجیح می دهد، جایی که علاقه زیادی به کمک به فقرا و رسیدگی به وضعیت مسکن خود در لندن دارد. مارتا در قالب یک سوسیالیست توصیف می شود و او بیش از یک بار به مارکس و مبارزه طبقاتی اشاره می کند.

کورا با اکراه موافقت می‌کند که نایب را ملاقات کند و فکر می‌کند او و خانواده‌اش برای او در اسکس مشکل دارند و نامه‌ای به دوستش، لوک گرت، می‌نویسد که به حضار اعتراف کرده است که عاشق کورا است. در رد و بدل نامه های آنها، او به او می گوید که چون از او خواسته بود در 14 فوریه به دیدارش برود، این روز روز ولنتاین خواهد بود.

فوریه به مارس تبدیل می‌شود، و چون پری رمان را به بخش‌های ماهانه تقسیم می‌کند، روایت به شخصیت‌های مختلف تغییر می‌کند و قبل از اینکه کورا با ویل رنسوم ملاقات کند، ما با ویل رانسوم آشنا می‌شویم. ویل از این واقعیت که روستاییان شایعه مار را حقیقت گرفته اند بسیار آزرده می شود. مجموعه ای از اتفاقات غیرقابل توضیح در اطراف بلک واتر رخ می دهد: افراد غرق شده، کودکان گم شده، بیماری، باعث ناراحتی مردم محلی می شود و آنها نمی توانند فکر کنند که این مار است. ویل رابطه خوبی با همسرش استلا دارد و اگرچه ویل باهوش است و می‌توانست ذهن درخشانی در شهر باشد، اما هدف خود را در روستا می‌یابد که گله خود را به دور از تاریکی و به سوی نور خدا هدایت کند. او مار را “مشکل” می نامد و می خواهد حکاکی از آن را روی تخته ای در کلیسای خود از بین ببرد، اما همسر و فرزندانش به او اجازه نمی دهند. چارلز آمبروز معرفی نامه ای برای ویل می نویسد تا با کورا ملاقات کند، اما رئیس مدرسه علاقه ای به معامله با یک بیوه ثروتمند لندنی یا پسرش که ویل فرض می کند از دانشگاه آمده است، ندارد.

برخوردهای مختلفی در فصل های آینده رخ می دهد. کورا در حالی که در حال پیاده‌روی است، سر مردی که می‌بیند فریاد می‌زند و ظاهراً با یک گوسفند رفتار خشونت‌آمیز دارد. در واقع، مرد بزرگی که او به عنوان یک ولگرد می گیرد، سعی می کند گوسفند را از منجلاب بیرون بکشد، بنابراین به او کمک می کند. در فصلی دیگر، دو تن از فرزندان رئیس، جوآنا و برادرش به همراه نائومی، دختر یک خرافاتی، مراسمی را برای دلجویی از خدایان بت پرست انجام می دهند و سرزمین را از لعنت که در زمستانی طولانی و طولانی شکل می گیرد خلاص می کنند.

قسمت سوم سریال درام The Essex Serpent درباره چیست ؟

پس از اینکه ماهیگیران ادعا می کنند که توسط مار مورد حمله قرار گرفته اند، کورا مصمم تر می شود تا بفهمد چه چیزی در آب است.

دلیل بروزرسانی
قسمت 4 اضافه شد