web analytics
Rate this page


سریال نوبت لیلی داستانی خاص و جدید دارد. داستانی که به یک رمز گشایی مربوط است و بسیار مرموز به جلو می رود. پس از مدتها سریالی با مضمونی خاص و غیر کلیشه ای ساخته شده است و اینطور که پیش می رود مخاطبین خاص خود را خوب درگیر داستان و بازی جذاب بازیگرانش کرده است. سریالی که جای خالی آن به طور قطع احساس می شد. سریال به گونه ای رمز و راز دارد و بیننده را همراه با خود به دنیاهایی موازی با دنیای اکنون می برد. این سریال زیبا با فضاسازی توامان مدرنیته و سنت و داستانی پر از ابهام تماشاگر را وادار می کند تا با پایان هر قسمت بی صبرانه در انتظار قسمت بعدی بماند. در ادامه این نوشته به بررسی این سریال، داستان آن و بازیگران و عوامل آن می پردازیم.

داستان و عوامل سریال نوبت لیلی

داستان به ۱۲ سال قبل باز می گردد و لیلی فقط کودکی بازیگوش و کنجکاو و دختر مورد علاقه مادرش است. لیلی سه خواهر دیگر هم دارد و هر سه خواهر او یکبار تا پای سفره عقد رفته اند و عقد آنها به شکلی به هم خورده است. مادر لیلی با بازی مریلا زارعی زنی پولدار و با اصل و نسب از خانواده ظلی ها است. او خیلی به عقاید و سنت های قدیمی پایبند است. در خانه بزرگ آنها اتاقی است که رفتن به آن اتاق قدغن است. اما لیلی کنجکاو و باهوش پا به اتاق ممنوعه می گذارد و دوست دارد دلیل اینکه این اتاق را از بقیه پنهان کرده اند بداند.

مادر، او را از رفتن دوباره به این اتاق محروم می کند و به او هشدار می دهد که دیگر هرگز پایش را در این اتاق نگذارد. لیلی با حرف های مادر قانع نمی شود و علت را جویا می شود. مادر برای او توضیح می دهد که این اتاق مربوط به عمه او بوده است و عمه در گذشته عاشق مردی بوده است. اما پدر او به او اجازه ازدواج با آن مرد را نمی دهد. عمه را در اتاقی زندانی می کنند و عمه به بافتن قالی مشغول می شود و کسی از او خبری نمی گیرد تا اینکه روزی که به اتاق می روند می بینند از عمه خبری نیست. هیچکس نمی داند که برای عمه چه اتفاقی افتاده است و او چگونه غیب شده است.

از آن روز نفرینی بزرگ گریبان خانواده ظلی ها را گرفته و مادر عقیده دارد که عروسی دخترهایش به دلیل این نفرین به هم می خورد. مادر تمام سعی خود را می کند تا این نفرین را برای همیشه از بین ببرد.

مریلا زارعی در این فیلم در نقش روح انگیز مادر لیلی ایفای نقش کرده است. نقش پدر خانواده و همسر روح انگیز را نیز حمید فرخ نژاد بازی کرده است. نقش کودکی لیلی را نیوشا علیپور و نقش خواهرهای او را مهدخت مولایی، افسانه کمالی و راضیه منصوری ایفا کرده اند. نقش لیلی در دوران جوانی را هم پردیس احمدیه به زیبایی ایفا کرده است. از دیگر بازیگران این سریال می توان به امین شعرباف بازیگر نام آشنای سریال بینظیر قورباغه اشاره کرد. گوهر خیراندیش، لادن مستوفی، مینا جعفرزاده، مهران غفوریان، مسعود کرامتی، نادر فلاح، ساغر قناعت، علیرضا جعفری، فرزین محدث و خسرو احمدی از دیگر بازیگران این سریال هستند. نویسندگان این سریال مهدی شیرزاد، سروش چیت ساز و روح الله حجازی هستند. کارگردان این سریال نیز روح الله حجازی است.

سریال نوبت لیلی را از کدام سایت می توان دانلود کرد؟

سریال زیبا و دیدنی نوبت لیلی را می توانید از سایت نکس وان مووی دانلود کنید. در این سایت معتبر تمامی سریال های ایرانی و خارجی و همینطور تمامی فیلم های ایرانی و خارجی به روز را می توانید با بهترین کیفیت و حجم مناسب و اینترنت نیم بها دانلود کنید. سایت معتبر و نام آشنای نکس وان مووی یکی از بهترین سایت های فیلم و سریال است که علاوه بر فیلم و سریال های شبکه خانگی، می توانید فیلم و سریال های تلویزیون را هم از آن دانلود کنید یا به صورت آنلاین مشاهده کنید.منبع

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com