web analytics
Rate this page


دانلود کتاب آموزش sql server به زبان فارسی
دانلود کتاب آموزش sql server به زبان فارسی

آموزش SQL Server

آموزش SQL Server مفاهیم دانلود کتاب آموزش sql server به زبان فارسی اولیه و پیشرفته SQL Server را ارائه می دهد. آموزش SQL Server ما برای مبتدیان و حرفه ای ها طراحی شده است.

SQL Server یک نرم افزار (یک سیستم مدیریت پایگاه داده رابطه ای) است که توسط مایکروسافت توسعه یافته است. به آن MS SQL Server نیز می گویند. از مشخصات RDBMS پیاده سازی شده است.

آموزش SQL Server ما شامل تمام موضوعات SQL Server مانند آموزش SQL Server با SQL Server، نصب ویژوال استودیو، نصب SQL Server، معماری، استودیوی مدیریت، انواع داده، عملیات db، پایگاه داده ورود به سیستم، ایجاد پایگاه داده، انتخاب پایگاه داده، رها کردن پایگاه داده، ایجاد جدول، حذف تب، جدول به روز رسانی، تابع min، تابع حداکثر، تابع مجموع، دانلود کتاب آموزش sql server به زبان فارسی عملگرهای sql، عملگر پیشروی، بندها، نمای ایجاد، محدودیت‌ها و فهرست‌ها، کلیدهای اولیه، کلیدهای خارجی، شاخص‌ها و غیره.

SQL Server چیست؟سیستم مدیریت پایگاه داده رابطه ای (RDBMS)

یک محصول نرم افزاری مایکروسافت است که عمدتاً برای ذخیره و بازیابی داده ها برای همان برنامه ها یا سایر برنامه ها استفاده می شود. ما می‌توانیم این برنامه‌ها را روی یک رایانه یا رایانه دیگری اجرا کنیم.

مایکروسافت سیستم مدیریت پایگاه داده رابطه‌ای SQL Server (RDBMS) را برای رقابت با پایگاه‌های داده MySQL و Oracle توسعه داد و به بازار عرضه کرد. به آن MS SQL Server نیز می گویند

، که یک ORDBMS است، وابسته به پلتفرم است ایرانیان سایبر و می تواند روی رابط کاربری گرافیکی و نرم افزارهای مبتنی بر دستور کار کند. ابزار رابط کلیدی دانلود کتاب آموزش sql server به زبان فارسی برای SQL Server، SQL Server Management Studio (SSMS) است که در هر دو محیط ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی کار می کند.

اگر بخواهیم SQL Server را به طور کامل درک کنیم، ابتدا باید زبان SQL را یاد بگیریم

. SQL یک زبان پردازش پرس و جو است که برای برخورد با داده ها در پایگاه داده های رابطه ای استفاده می شود. بر اساس مدل مشتری-سرور، سرور پایگاه داده یک برنامه کامپیوتری است که خدمات متعددی را برای پایگاه داده ما به برنامه ها یا رایانه های دیگر ارائه می دهد. در نتیجه، ما به SQL Server به عنوان یک سرور پایگاه داده اشاره کردیم که از SQL به عنوان زبان پرس و جو خود استفاده می کند.

مایکروسافت SQL Server در چندین نسخه عرضه می شود که هر کدام با حجم های کاری و تقاضاهای مختلف مطابقت دارند. نسخه مرکز داده برای سطوح بالاتر پشتیبانی برنامه و مقیاس پذیری بهینه شده است، در حالی که نسخه Express نسخه رایگان دانلود کتاب آموزش sql server به زبان فارسی و کوچک شده نرم افزار است.

استفاده از SQL Server

موارد زیر کاربرد کلیدی MS SQL Server است:هدف اصلی آن ساخت و نگهداری پایگاه داده است.برای تجزیه و تحلیل داده ها با استفاده از سرویس های تحلیل سرور SQL (SSAS) استفاده می شود.

برای تولید گزارش با استفاده دانلود کتاب آموزش sql server به زبان فارسی از خدمات گزارش سرور SQL (SSRS) استفاده می شود.برای انجام عملیات ETL با استفاده از SQL Server Integration Services (SSIS) استفاده می شود.

تاریخچه نسخه SQL Server

سفر SQL Server در ۱۲ ژوئن ۱۹۸۸ آغاز شد، زمانی که مایکروسافت به Ashton-Tate و Sybase پیوست تا نوع جدیدی از Sybase SQL Server را برای IBM OS/2 توسعه دهد. آنها اولین محصول پایگاه داده به نام SQL Server v1.0 را در سال ۱۹۸۹ منتشر کردند. اولین دانلود کتاب آموزش sql server نسخه به عنوان ورود مایکروسافت به بازار پایگاه داده در سطح سازمانی عمل کرد و با MySQL رقابت کرد.

، Sybase، IBM و Oracleپایگاه های دادهمنبع

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com